Malarstwa i rękodzieła ludowego - Dom Pomocy Społecznej

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj:

malarZajęcia w pracowni malarstwa i rękodzieła ludowego mają za zadanie kształtować i doskonalić umiejętności uczestników, rozwijać ich kreatywność i pobudzać aktywność twórczą. Uczestnikom zajęć stwarza się odpowiednie warunki umożliwiające zapoznanie się z różnymi ciekawymi technikami z zakresu malarstwa oraz rękodzieła ludowego.

W pracowni powstają prace malarskie w technice deprej, akrylowej, akwarelowej, gwasz, pasteli suchej i olejnej. Praktykuje się również rysunek w ołówku, sepi, sangwinie, węglu i piórkiem, a także grafikę.

radek i bmwZajęcia w pracowni prowadzone są według programu indywidualnego utworzonego pod kątem potrzeb oraz indywidualnych predyspozycji twórczych. Uczestnicy mają na swoim kącie wiele osiągnięć takich jak: wystawy indywidualne i zbiorowe, nagrody i wyróżnienia. Aktualnie biorą udział w różnych konkursach i plenerach malarskich oraz wszelkiego rodzaju imprezach promujących twórczość osób niepełnosprawnych.

Dzięki pracowni malarskiej rozpoczęła się dla wielu uczestników przygoda z malarstwem, mają warunki i środki by móc się rozwijać. Tworzenie prac i odkrywanie samych siebie daje uczestnikom wiele satysfakcji i radości, a uczestnictwo w wystawach rozwija wyobraźnię i wnosi duży wkład w wykonanie estetyczne.

Dom Pomocy Społecznej w Nowym Miszewie

Dom Pomocy Społecznej
„Nad Jarem”
w Nowym Miszewie

ul. Pałacowa 2,
Nowe Miszewo,
09-470 Bodzanów

Dane
kontaktowe

tel.: 24 260 67 10
tel.L 24 260 67 15
e-mail: poczta@dps-nadjarem.pl

Zezwolenie na prowadzenie
DPS "Nad Jarem" w Nowym Miszewie
na czas nieokreślony
Decyzją Wojewody Mazowieckiego
Nr 4/2006 z dn. 26.10.2006r.